Nelleke Boekraad | 60 jaar
Dankzij mijn coach ben ik weer blij met mezelf*
Op zoek naar een stok achter de deur
Ik besloot dat ik hulp nodig had. Een coach die me zou begeleiden en me verantwoordelijk zou houden. Tijdens mijn zoektocht kwam ik op de website van een PS. food & lifestyle coach bij mij in de buurt te zijn. Daar las ik meer over het PS. food & lifestyle programma. De persoonlijke begeleiding sprak me meteen aan.
Tijdens de eerste afspraak legde ze uit hoe het programma werkt. PS. food & lifestyle programma werkt met een duidelijke structuur, eiwitrijke voeding, het verminderen van koolhydraten en intensieve persoonlijke begeleiding. Dat gaf me vertrouwen. Haar enthousiasme werkte ontzettend aanstekelijk en ik besloot direct te starten.

De eerste dagen wennen
Ook tijdens etentjes en vakanties
Voor mij bleek het verminderen van koolhydraten de sleutel. Toen mijn lichaam eraan gewend was, werd het maken van de juiste keuzes steeds makkelijker.
11 kilo lichter en mezelf weer terug
Inmiddels ben ik ruim 11 kilo afgevallen en pas ik mijn hele ‘science fiction collectie’ weer. Wat een verschil. Doordat ik acht maanden de tijd heb genomen voor dit proces, is mijn nieuwe leefstijl echt onderdeel van mij geworden. Ik blijf bewust omgaan met koolhydraten om mijn gewicht stabiel te houden.
Dankzij mijn coach ben ik weer blij met mezelf.