Winkelwagen
Terug

49 jaar uit Tessenderlo

"Wat extra leuk is, is dat ik zoveel complimentjes krijg*"

Ik ben Heidi, getrouwd en mama van 2 superlieve dochters. Mijn gewicht is beginnen toenemen in mijn studententijd. Ongezond eten, snoepen, noem maar op.... In de loop der jaren ben ik nog eens 30 kg aangekomen. Het was zelfs zover dat ik niet meer in de spiegel keek, het kon me allemaal niets meer schelen. Dik is dik, dacht ik. Ik had al zoveel dingen geprobeerd, maar wanneer er 10 kg af was kwamen die er ook even snel weer bij!

Tot ik op Facebook het PowerSlim programma zag verschijnen. Mijn coach Anneleen van Sillueta post regelmatig informatie over PowerSlim. Ik ben dan zelf eens gaan googelen en heb dan ook maar meteen een afspraak gemaakt.

Anneleen en ik waren tot een besluit gekomen dat ik 30 kg ging vermageren. Het leek zo onrealistisch! Ik dacht in mezelf: ‘30kg! Ga ik dat wel halen?’ Nu, 6 maanden later, ben ik er 24 kwijt en heb ik besloten om er nog 5 bij te doen. PowerSlim is zo makkelijk vol te houden. Je mag 6 keer op een dag eten, je hebt nooit een hongergevoel en de producten zijn nog lekker ook! Ik heb nu geleerd om gezond te eten.

Door het volgen van PowerSlim heb ik geen maat XXXL meer nodig, maar kan ik shoppen tussen de kleinere maten. Ik voel me ook een stuk fitter en kan me veel makkelijker bewegen. Ik vind het niet erg meer om de fiets al eens te nemen of een blokje rond te lopen. Wat extra leuk is, is dat ik zoveel complimentjes krijg van de mensen rondom mij. Dit geeft een extra boost! Als laatste wil ik natuurlijk mijn coach Anneleen bedanken. Zonder haar steun en goede raad zou het allemaal niet zo vlot verlopen zijn! Merci Anneleen!  

Coach Anneleen over Heidi:

Als coach van Heidi ben ik ontzettend trots op haar. Heidi kwam hier binnen met slechts een klein sprankeltje hoop om wat kilo’s kwijt te raken. Maar ze wou het een kans geven, ze wou graag 30 kg verliezen en tot op heden was dit nog met geen enkel dieet gelukt. Vanaf we gestart zijn ging het heel goed met Heidi, het afvallen verliep super vlot, ze had geen honger, geen moeite met het programma, vond echt haar ding in de producten... en tot op heden gaat het nog altijd super met Heidi. Zelfs na een aantal dagen New York (wat niet de makkelijkste plaats is om gezond te eten) kwam Heidi terug op de weegschaal staan met weer gewichtsverlies. Heidi, je bent een pracht van een vrouw, die er stralend uitziet! De laatste 5 kilo’s gaan zeker geen probleem zijn, daar ben ik van overtuigd! 

 

Zoek een coach

Plan nu vrijblijvend een kennismakingsgesprek met een PS. food & lifestyle coach bij jou in de buurt.

Zij gingen je voor
Romée Poot-Drees, 44 jaar "Mijn nieuwe levensstijl geeft me energie en houd ik met gemak vol!*"

Ik heb geleerd goede, gezonde keuzes te maken, te luisteren naar mijn lichaam en zit eindelijk weer lekker in mijn vel. Dit kan ik volhouden, het is geen dieet maar een leefstijl.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer
Domini Verzantvoort, 32 jaar "Ik wilde dit jaar echt gaan knallen!*"

Voor mijn zwangerschappen wilde ik al wat kilo’s kwijt, maar na twee zwangerschappen was dit aantal kilo’s alleen maar gegroeid. Bovendien voelde ik me niet meer helemaal mezelf en daar wilde ik heel graag wat aan doen.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer
div> div> div>
* Dit resultaat is persoonsgebonden en niet generaliseerbaar, vanwege wetgeving worden er geen voor-foto’s getoond en zijn claims die de mate van gewichtsverlies bevatten verwijderd, meer informatie in de disclaimer