Winkelwagen
Terug

36 jaar

"Je eet voldoende en mag zelfs af en toe een wijntje!*"

Na de eerste lockdown en de warme zomer met veel te veel wijn en lekker uitgebreid koken was ik er helemaal klaar mee. Mijn kleding zat te strak en ik kreeg zelfs een rolletje boven mijn broek. Mijn omgeving vond het onzin dat ik wilde afvallen, maar die ‘Corona kilo’s’ wilde ik er persé vanaf hebben.

Maar hoe? Ik ben totaal geen sportief type en ik word chagrijnig als ik weinig eet. Op advies van mijn schoonzus ben ik bij PowerSlim terecht gekomen. “Echt wat voor jou Jill! Je hebt 6 eetmomenten op een dag, geen hongergevoel en mag zelfs af en toe een wijntje.”

Ik heb direct een afspraak gemaakt met een PowerSlim coach bij mij in de buurt, en ik was meteen enthousiast! Het was even wennen en schakelen, maar na een weekje werd ik steeds creatiever met het maken van gerechten. Vooral de tussendoortjes waren erg lekker en hebben mij erg geholpen. Een honger gevoel heb ik eigenlijk niet gehad.

Na 7 weken had ik mijn streefgewicht al bereikt! Ik ben helemaal blij! Ik zit weer goed in mijn vel, mijn kleding staat weer mooi en zelfs mijn huid is er veel mooier van geworden! Mijn PowerSlim coach heeft mij echt geholpen met een nieuw eetpatroon dat voor de toekomst goed vol te houden is!

 

Zoek een coach

Plan nu vrijblijvend een kennismakingsgesprek met een PS. food & lifestyle coach bij jou in de buurt.

Zij gingen je voor
Leonora van Werven, 54 jaar "Een frisse start: hoe ik 22 kilo verloor en mezelf terugvond*"

Na een moeilijke periode waarin alles wegviel, besloot ik dat ik niet ongezond verder wilde leven. Met PS. food & lifestyle vond ik precies wat ik nodig had: persoonlijke begeleiding, structuur en haalbare weekmenu’s. Ik leerde weer goed voor mezelf zorgen, beter luisteren naar mijn lichaam en mild te zijn voor mezelf. Nu voel ik me energieker, zelfverzekerd en durf ik weer te dromen.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer
Hilde Vanhoutteghem, 56 jaar uit Menen "Ik weigerde de overgang als excuus te zien voor mijn gewicht*"

Ik had al verschillende diëten geprobeerd, zowel op eigen houtje als met begeleiding van een diëtist. In een paar jaar tijd was ik 10 kilo aangekomen en ik zat gewoon niet lekker meer in mijn vel.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer
* Dit resultaat is persoonsgebonden en niet generaliseerbaar, vanwege wetgeving worden er geen voor-foto’s getoond en zijn claims die de mate van gewichtsverlies bevatten verwijderd, meer informatie in de disclaimer