Plan nu vrijblijvend een kennismakingsgesprek met een PS. food & lifestyle coach bij jou in de buurt.
Peter Coenders 46 jaar
"Ik weet dat ik een stok achter de deur nodig heb*"

Het was de zomer van 2020 en Corona was nog steeds aanwezig. Ik woog op dat moment 134 kg en had er echt last van. Mijn rug deed zeer, ik stond te hijgen en te puffen als ik een trap had beklommen en bij alles wat ik deed stond het zweet op mijn rug. Op dat moment heb ik voor mezelf besloten om er (weer eens) iets aan te gaan doen, maar dan iets waardoor ik WEL op gewicht kan blijven. In het verleden ben ik namelijk wel vaker afgevallen, maar uiteindelijk toch weer terug op gewicht gekomen… en erover heen.
Ik ben gaan kijken op internet en kwam op de website van PowerSlim terecht. Wat me hierbij aansprak was dat het programma onder begeleiding van een coach is, en dat door middel van de producten van Powerslim een weekmenu samengesteld kan worden. Ik heb in het verleden namelijk gemerkt dat ik deze stok achter de deur echt wel nodig heb. Op maandag 20 juli heb ik een kennismakingsgesprek met een PowerSlim coach bij mij in de buurt gehad en was eigenlijk gelijk enthousiast. Na onze vakantie in Frankrijk met de nodige hapjes en drankjes ben ik uiteindelijk op 19 augustus begonnen met het starterspakket van PowerSlim.
Al heel snel kwam ik erachter dat de producten van PowerSlim en de voorgeschreven groente-, vlees- en vishoeveelheden prima te combineren zijn zonder ook maar één moment honger te hebben. Daarnaast ben ik dagelijks een ronde gaan wandelen en ben ik vaker de fiets gaan pakken. Mijn energieniveau steeg met de dag en ik merkte aan alles dat ik steeds fitter werd. Elke maandag ging ik bij mijn coach langs om me te wegen, bij te kletsen en de PowerSlim producten voor de volgende week te kopen. Dit waren altijd momenten waar ik naar uit keek en nog naar uit kijk, met name om de voortgang te bekijken en te bespreken hoe de week is verlopen met de goede, maar ook de moeilijke momenten.
Inmiddels ben ik ruim 2,5 maand met PowerSlim bezig en ben ik 25 kg vermagerd. Ik kan echt zeggen dat ik op weg ben naar een betere versie van mezelf! Mijn kleren van een hele tijd geleden passen weer of zijn zelfs te groot geworden en ik heb al nieuwe kleren moeten bijkopen, maar dan een paar maten kleiner. Ik ga voorlopig nog even door om uiteindelijk mijn streefgewicht te halen en dan begint de grootste strijd: op gewicht blijven! Maar ik heb er alle vertrouwen in dat dit samen met mijn coach en mijn gezin gaat lukken!