Winkelwagen
Terug

51 jaar

"Ik hield mijn gewicht redelijk stabiel. Tot de overgang begon…*"

Na de zomervakantie had ik besloten om te beginnen met afvallen. Al jaren worstelde ik met mijn gewicht, maar door jaarlijks één of soms twee keer een crashdieet te volgen, hield ik mijn gewicht tamelijk stabiel.

Tot de menopauze begon... Opvliegers, slapeloosheid, futloosheid en ik voelde me totaal opgeblazen. Een crash dieët werkte niet meer en bij alles wat ik at, leek ik kilo's bij te komen. Hardlopen, wat ik graag doe, ging ook steeds moeilijker en het plezier verdween.

Ga ik mij ooit weer fit voelen?

Een collega herkende zich in mijn probleem. Zij was blijvend vermagerd. Dat wilde ik ook! Zo kwam ik bij een PS. food & lifestyle coach in de buurt terecht.

Ik was nog nooit zo zwaar geweest! Hoe zou ik dit weer kwijtraken en belangrijker nog: ga ik mij ook weer fit voelen?

Ik kreeg een duidelijke uitleg over hoe het PS. food & lifestyle programma werkte. Tijdens ons eerste gesprek werd ik al enthousiast. Ik twijfelde nog vanwege de kosten; in het begin is het echt een investering. Maar ik was snel overtuigd en begon de week daarop.

Geen honger en lekker eten

Wat was het goed te doen! Geen honger, lekker eten en ook nog afvallen. Langzaamaan ging ik steeds vaker hardlopen, fietsen en wandelen. Wat ervoor zorgden dat ik elke week weer 1 kilo verloor.

De begeleiding en het wekelijkse weegmoment hielpen mij om gemotiveerd te blijven. Als ik op restaurant ging of een feestje had, kon ik mijn coach altijd een berichtje sturen. Ik kreeg dan advies over wat ik het beste kon eten en wat ik moest laten staan.

Ik heb heel veel gebruikgemaakt van de PS. food & lifestyle app. Het was echt super dat er goede recepten in staan. Als ik bijvoorbeeld groenten in huis had, toetste ik dat in de app en kreeg daarmee alle recepten. Zo kon ik toch vaak mee-eten met mijn gezinsleden.

Blijvend resultaat na zes maanden

Nu, zes maanden later, ben ik 18 kilo kwijt. Ik ben zo blij! Ik ga nu iedere drie weken naar mijn coach Stephanie om te wegen. Mijn angst is om weer bij te komen, maar Stephanie geeft vertrouwen dat dat niet gebeurt. Ik maak nog steeds gebruik van een aantal PS. food & lifestyle producten. De crunchy repen zijn mijn favoriet. Zo handig voor op het werk of als je zin hebt in iets zoets. En dan ben je toch gezond bezig.

Ik voel me veel beter. Ik slaap beter en voel me weer vol energie. Ik kan het iedereen aanraden!

 

Zoek een coach

Plan nu vrijblijvend een kennismakingsgesprek met een PS. food & lifestyle coach bij jou in de buurt.

Zij gingen je voor
Romée Poot-Drees, 44 jaar "Mijn nieuwe levensstijl geeft me energie en houd ik met gemak vol!*"

Ik heb geleerd goede, gezonde keuzes te maken, te luisteren naar mijn lichaam en zit eindelijk weer lekker in mijn vel. Dit kan ik volhouden, het is geen dieet maar een leefstijl.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer
Domini Verzantvoort, 32 jaar "Ik wilde dit jaar echt gaan knallen!*"

Voor mijn zwangerschappen wilde ik al wat kilo’s kwijt, maar na twee zwangerschappen was dit aantal kilo’s alleen maar gegroeid. Bovendien voelde ik me niet meer helemaal mezelf en daar wilde ik heel graag wat aan doen.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer
* Dit resultaat is persoonsgebonden en niet generaliseerbaar, vanwege wetgeving worden er geen voor-foto’s getoond en zijn claims die de mate van gewichtsverlies bevatten verwijderd, meer informatie in de disclaimer