Plan nu vrijblijvend een kennismakingsgesprek met een PS. food & lifestyle coach bij jou in de buurt.
Anneke de Groot 53 jaar
"Ik heb het weekmenu gevolgd, ideaal!*"

Na de wintersportvakantie was ik er helemaal klaar mee. Mijn kleding zat niet goed en ik voelde me niet fit.
Via een vriendin kreeg ik de tip om naar een PowerSlim coach bij mij in de buurt te gaan.
Na een leuk informatiegesprek heb ik het starterspakket van PowerSlim aangeschaft. Mijn man moest wel lachen toen hij voor het eerst de koelkastdeur open deed. Zoveel gezonde dingen!
Ik heb de eerste weken de weekmenu’s gevolgd. Ideaal! Je ziet precies wat je mag eten, en kan hier je boodschappen op aanpassen. Ik heb heel veel PowerSlim producten geprobeerd, en vind bijna alles lekker.
De bereiding van de recepten zijn goed te doen. Na een dag werken ben ik niet zo’n keukenprinses die uren in de keuken wil staan. Het is ook fijn dat je kunt afwisselen en zelf kiest waar je zin in hebt. Zo koos ik tijdens een werkdag niet voor groentesoep met balletjes, maar koos ik iets wat makkelijk mee te nemen is.
De begeleiding van mijn PowerSlim coach heb ik als zeer prettig ervaren. Ik kon haar altijd appen en kreeg snel antwoord. Bijvoorbeeld met de vraag ‘Mag ik eigenlijk de PowerSlim aardbeienjam op mijn croissantje doen?’. Gelukkig mocht dat, haha.
Heb je een barbecue of ga ik uit eten, dan kijkt ze mee en geeft advies wat je het beste kunt kiezen, of beter kunt laten staan.
Wanneer ik een barbecue op de planning had staan of uit eten ging, dan keek ze met me mee en gaf me advies wat ik het beste kon kiezen, of beter kon laten staan.
Mijn eetpatroon ziet er vaak als volgt uit: voor het ontbijt kies ik vaak voor magere platte kaas met PowerSlim muesli of havermout. Ook draai ik mijn hand niet om een lekkere PowerSlim pannenkoek te bakken. Dat vult goed tot je volgende eetmoment. Als lunch neem ik afwisselend salades, PowerSlim crackers of een lekker soepje. Bij het diner heb je ook genoeg keuze, bijvoorbeeld een lekkere pasta of een tartaartje met genoeg groente. ’s Avonds een lekkere reep op de melkchocolade chunk, zodat ik niet naar andere dingen grijp.
Kortom, ik ben heel blij met PowerSlim, ik voel me een stuk fitter, met 10 kilo minder op de weegschaal!