Winkelwagen
Terug

6 jaar

"Ik had niet verwacht dat het zo gemakkelijk zou zijn!*"

Ik wilde graag vermageren, omdat ik zwaarder was dan ooit tevoren en mezelf ook minder fit en niet goed voelde. Daarbij at ik al wel vrij gezond, dacht ik, maar ik was wel een erg slechte ontbijter. Het kwam regelmatig voor dat ik pas rond 12 uur mijn eerste maaltijd nam.

Mijn nichtje had hele goede ervaringen met het PowerSlim programma en raadde mij om die reden aan het programma te gaan volgen.

Nadat ik op intakegesprek was geweest bij een PowerSlim coach bij mij in de buurt, had ik geen enkele twijfel. Ik was heel benieuwd en wilde graag direct aan de slag. De structuur en het regelmatige eetpatroon spraken mij heel erg aan. Het starterspakket met een variatie aan koolhydraatarme producten, zoals brood, pasta en crackers, zorgde dat ik meteen goed van start kon.

Ik heb nu veel meer energie. Ik ben blij met mijn regelmatige eetpatroon en eet nu veel gevarieerder dan voorheen. Daarnaast is uiteraard het snelle gewichtsverlies fantastisch. En ook heel belangrijk: mijn ‘mindset’ is ook veranderd. Ik let nu veel beter op wat ik eet. Ik kies nu vaker voor producten die veel eiwitten en vezels bevatten en weinig (snelle) koolhydraten. Tot mijn verrassing, zat het maken van gezonde keuzes al in een relatief korte tijd helemaal in mijn systeem, en weet ik zeker dat het blijvend is! Waar ik ‘vroeger’ dacht dat ik wel enkele dagen in de week gezond at, leverde PowerSlim en dan met name de begeleiding van mijn coach, zoveel hulp, tips & tricks in het constructief oppakken van het juiste eetgedrag.

Ik ben er van overtuigd dat dit een levenslange bewustwording is in het maken van goede en gezonde keuzes!

Ik vind het resultaat nog steeds onwerkelijk. Als ik mezelf in de spiegel zie, moet ik soms twee keer kijken; ben ik dat?

Ik had maar weinig uitdagingen tijdens het vermageren. Het was juist een uitdaging om me te houden aan de 5 à 6 eetmomenten per dag. Normaliter at ik veel minder.

Het is ongelofelijk hoe gemakkelijk en snel de kilo’s eraf zijn gegaan. Dat had ik niet verwacht na mijn 50ste. Doordat ik in de overgang ben, had ik niet verwacht dat ik zo snel resultaat zou zien.
En dat zelfs zonder dat ik erbij heb gesport, wat ik natuurlijk nu wel wil gaan opbouwen. Dat ik dit resultaat heb bereikt, zonder te sporten en met af en toe een wit wijntje te drinken, is werkelijk fantastisch.

Verder vond ik de recepten geweldig, waarbij ik steeds meer leer over bijvoorbeeld het toepassen van nieuwe groenten, het zelf maken – in een handomdraai – van verse pastasauzen etc. Het traject is voor mij echt een leerschool geweest om tot verantwoorde voedingskeuzes te komen. 

Het PowerSlim programma is me zo goed bevallen dat ik dit iedereen aanraad die ook zijn of haar eetgedrag wil aanpassen.

 

Zoek een coach

Plan nu vrijblijvend een kennismakingsgesprek met een PS. food & lifestyle coach bij jou in de buurt.

Zij gingen je voor
Hilde Vanhoutteghem, 56 jaar uit Menen "Ik weigerde de overgang als excuus te zien voor mijn gewicht*"

Ik had al verschillende diëten geprobeerd, zowel op eigen houtje als met begeleiding van een diëtist. In een paar jaar tijd was ik 10 kilo aangekomen en ik zat gewoon niet lekker meer in mijn vel.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer
Yvon van der Cruijsen, 48 jaar "Ik had niet durven dromen dat ik aan het eind van het jaar 47 kg lichter was*"

Tijdens mijn eerste afspraak met Susan nog: “Ik weet niet of dit wel haalbaar is… misschien leg ik de lat te hoog.” Maar al snel merkte ik dat het anders ging dan bij eerdere pogingen.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer
div> div> div>
* Dit resultaat is persoonsgebonden en niet generaliseerbaar, vanwege wetgeving worden er geen voor-foto’s getoond en zijn claims die de mate van gewichtsverlies bevatten verwijderd, meer informatie in de disclaimer