Winkelwagen
Terug

33 jaar

"Ik ga stralend het najaar in!*"

Gewicht was en is voor mij altijd maar een getal geweest. Zolang ik lekker in mijn vel zat, maakte het voor mij niets uit welk getal de weegschaal aangaf. Totdat ik op een gegeven moment begon te merken dat mijn kleding niet meer lekker zat en ik me minder fit voelde. Iets te vaak lekker borrelen of snoepen bleek toch van invloed op mijn figuur. Ik besloot dat het genoeg was geweest.

In mijn omgeving hoorde ik vaak dat ik niets aan mezelf hoefde te veranderen en ik goed was zoals ik was. Toch besloot ik actie te ondernemen, ik doe dit immers voor mezelf. Samen met mijn moeder ben ik het PowerSlim programma gaan volgen bij een PowerSlim coach bij mij in de buurt. Ik hou van lekker eten en met de producten van PowerSlim kan dat gelukkig nog steeds. Natuurlijk heb ik wel eens een baalmomentje gehad, maar over het algemeen vond ik het programma niet zwaar.  

Ik ben dol op zwemmen en ging daarom ook iedere week een uurtje baantjes trekken. Dit deed ik vooral voor de ontspanning. Bewegen is natuurlijk altijd goed, maar sporten is niet verplicht tijdens het PowerSlim programma.

Dankzij de goede coaching en de lekkere producten heb ik het PowerSlim programma zeker niet als een straf ervaren! Inmiddels ben ik 12,5 kg vermagerd en ik voel me super! Doordat ik na het behalen van mijn streefgewicht nog een jaar lang bij mijn coach terecht kon, kostte het voor mij geen moeite om mijn streefgewicht te behouden.

Ik ben heel blij dat ik dit heb gedaan! De complimentjes die ik nu krijg, geven mij dan ook zeker de motivatie om mijn gezonde levensstijl voort te zetten. Als ik de voor en na foto’s zie weet ik weer waar ik het voor heb gedaan. Ik hoef mij nu niet meer te verstoppen in dikke winterkleding. 

Ik geniet nog steeds van het goede leven, maar dan op een verantwoorde manier!

 

Zoek een coach

Plan nu vrijblijvend een kennismakingsgesprek met een PS. food & lifestyle coach bij jou in de buurt.

Zij gingen je voor
Leonora van Werven, 54 jaar "Een frisse start: hoe ik 22 kilo verloor en mezelf terugvond*"

Na een moeilijke periode waarin alles wegviel, besloot ik dat ik niet ongezond verder wilde leven. Met PS. food & lifestyle vond ik precies wat ik nodig had: persoonlijke begeleiding, structuur en haalbare weekmenu’s. Ik leerde weer goed voor mezelf zorgen, beter luisteren naar mijn lichaam en mild te zijn voor mezelf. Nu voel ik me energieker, zelfverzekerd en durf ik weer te dromen.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer
Hilde Vanhoutteghem, 56 jaar uit Menen "Ik weigerde de overgang als excuus te zien voor mijn gewicht*"

Ik had al verschillende diëten geprobeerd, zowel op eigen houtje als met begeleiding van een diëtist. In een paar jaar tijd was ik 10 kilo aangekomen en ik zat gewoon niet lekker meer in mijn vel.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer
div> div> div>
* Dit resultaat is persoonsgebonden en niet generaliseerbaar, vanwege wetgeving worden er geen voor-foto’s getoond en zijn claims die de mate van gewichtsverlies bevatten verwijderd, meer informatie in de disclaimer