Winkelwagen
Terug

65 jaar

"Ik ben eindelijk blij met mezelf!*"

Eigenlijk ben ik altijd te licht geweest. Dat veranderde toen ik ziek werd en in één jaar tijd van 55 naar 90 kilo ging. Ik dacht dat dat vanzelf goed zou komen want ik kon immers “alles” eten. Nou nee dus.

Ik heb verschillende diëten gevolgd, waarbij het me wel lukte om te vermageren, maar waarna ik ook telkens weer alle kilo’s erbij at: ik kon immers “alles” eten. De ommezwaai kwam toen ik mijn PowerSlim coach ontmoette en wij samen met PowerSlim de strijd tegen de kilo’s aangingen. Maar: ik wilde nu blijvend afslanken. Dat betekende dus dat ik anders tegen eten aan moest gaan kijken.

Dat heb ik het afgelopen jaar geleerd. Ik kies nu gezonde varianten, ook als we uit eten gaan. Er is altijd wel iets gezonds en lekkers te vinden. De knop is om. Ik eet niet meer alles en ben dolblij met mezelf. Vol trots kijk ik nu in de spiegel!

En weet je wat het mooiste is: het is mij ook nog eens gelukt met alleen een gewijzigd eetpatroon. Voor regelmatig sporten ben ik nog steeds te ziek. En toch geniet ik nu veel meer van het leven. Dankzij PowerSlim maar vooral dankzij mijn coach die altijd in mij bleef geloven en mij geleerd heeft dat gezond en met mate eten ook heel fijn kan zijn.

Ik kijk nu al uit naar “Hoe is het nu met?”. Ik weet zeker dat ik dan nog net zo blij ben met mijzelf als nu! Want ik geloof er in.

 

Zoek een coach

Plan nu vrijblijvend een kennismakingsgesprek met een PS. food & lifestyle coach bij jou in de buurt.

Zij gingen je voor
Hilde Vanhoutteghem, 56 jaar uit Menen "Ik weigerde de overgang als excuus te zien voor mijn gewicht*"

Ik had al verschillende diëten geprobeerd, zowel op eigen houtje als met begeleiding van een diëtist. In een paar jaar tijd was ik 10 kilo aangekomen en ik zat gewoon niet lekker meer in mijn vel.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer
Yvon van der Cruijsen, 48 jaar "Ik had niet durven dromen dat ik aan het eind van het jaar 47 kg lichter was*"

Tijdens mijn eerste afspraak met Susan nog: “Ik weet niet of dit wel haalbaar is… misschien leg ik de lat te hoog.” Maar al snel merkte ik dat het anders ging dan bij eerdere pogingen.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer
div> div> div>
* Dit resultaat is persoonsgebonden en niet generaliseerbaar, vanwege wetgeving worden er geen voor-foto’s getoond en zijn claims die de mate van gewichtsverlies bevatten verwijderd, meer informatie in de disclaimer