Winkelwagen
Terug

53 jaar uit Beesd

"Hoe is het nu met Marisca?"

In mei 2018  ben ik gestart met PowerSlim. Ik had al langere tijd de intentie om te vermageren, maar ik wist niet hoe… Op Facebook had ik al veel ervaringen van PowerSlimmers gelezen en ik dacht ‘Dat is iets voor mij!’. Ik heb toen meteen een afspraak gemaakt voor een kennismakingsgesprek bij een coach bij mij in de buurt.

De volgende dag ben ik meteen gestart! Het ging super. In november van dat jaar had ik mijn streefgewicht al bereikt. Ik deelde toen ook al mijn succesverhaal, dat je hier kunt terug lezen.

Doordat ik na het behalen van mijn streefgewicht nog steeds naar mijn coach bleef gaan lukte het me ook redelijk goed om dit vast te houden. Ik bezocht mijn coach in het begin toch wel iedere 2 weken en later 1x per maand. Ik merkte dat ik dat heel erg fijn vond. Die bezoekjes waren niet alleen een stok achter de deur, maar ook fijn omdat ik met al mijn vragen bij mijn coach terecht kon. Het nabegeleidingstraject heb ik zeker als zeer positief ervaren, je wordt absoluut niet aan je lot overgelaten zodra je je doel bereikt hebt!

Om in balans te blijven heb ik mijn levensstijl aangepast. We eten nu anders dan voordat ik met PowerSlim ben begonnen. Ik eet wel met mijn gezin mee. Ik gebruik nu bijna geen pakjes en zakjes meer, maar maak bijvoorbeeld zelf een lekker sausje. Ik pak regelmatig de kookboeken van PowerSlim erbij of kijk op internet voor lekkere koolhydraatarme recepten. Als we met het gezin bijvoorbeeld pasta of noodles eten zoek ik vaak een vervanger, zo eet ik soms ook nog de noodles of pasta van PowerSlim. Tijdens een periode van veel etentjes of feestjes zorg ik ervoor dat ik me weer even strikt aan een gezond eetpatroon houd. Zo houd ik het prima in balans!

Ik zit nu veel lekkerder in mijn vel dan 2 jaar geleden. Shoppen is ook veel leuker geworden, want alles staat net even iets leuker. Ik had ook last van eczeem, men kon er maar niet achter komen waar het vandaan kwam. Op het moment dat ik met PowerSlim ben gestart, verdween het eczeem. Dus dat was ook heel erg fijn!

Wat een eye-opener voor mij is, is dat je echt wel lekker kunt blijven eten zonder in je oude patroon te vervallen. Ook op feestjes zijn er vele hapjes die binnen het programma vallen. Als we barbecueën maak ik extra groentespiesjes en salades. En waar ik vroeger veel kant en klare sausjes kocht, maak ik deze nu zelf. Koken is een waar feestje geworden op deze manier!

Wat ik iedereen aan wil raden is om toch met enige regelmaat je coach te blijven bezoeken. Gebruik dat nabegeleidingstraject echt, het is er niet voor niets. Je leert er alleen maar van.
Ik ben superblij met mijn coach! Ik kan altijd op haar terugvallen en als ik een zetje in mijn rug nodig heb, is zij er. Bedankt voor alles!

 

Zoek een coach

Plan nu vrijblijvend een kennismakingsgesprek met een PS. food & lifestyle coach bij jou in de buurt.

Zij gingen je voor
Hilde Vanhoutteghem, 56 jaar uit Menen "Ik weigerde de overgang als excuus te zien voor mijn gewicht*"

Ik had al verschillende diëten geprobeerd, zowel op eigen houtje als met begeleiding van een diëtist. In een paar jaar tijd was ik 10 kilo aangekomen en ik zat gewoon niet lekker meer in mijn vel.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer
Yvon van der Cruijsen, 48 jaar "Ik had niet durven dromen dat ik aan het eind van het jaar 47 kg lichter was*"

Tijdens mijn eerste afspraak met Susan nog: “Ik weet niet of dit wel haalbaar is… misschien leg ik de lat te hoog.” Maar al snel merkte ik dat het anders ging dan bij eerdere pogingen.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer
* Dit resultaat is persoonsgebonden en niet generaliseerbaar, vanwege wetgeving worden er geen voor-foto’s getoond en zijn claims die de mate van gewichtsverlies bevatten verwijderd, meer informatie in de disclaimer