Winkelwagen
Terug

60 jaar

"Hoe is het nu met Lilian?"

In oktober 2018 ben ik begonnen met het PowerSlim programma. Eind mei 2019 heb ik mijn streefgewicht behaald en heb toen mijn ervaring gedeeld, die hier terug te lezen is. Inmiddels zijn we ruim een jaar verder en er werd me gevraagd of ik mijn verhaal wilde delen hoe het nu met me gaat. Dat doe ik graag! 

Mijn PowerSlim coach zie ik nog steeds, dat vind ik erg fijn! Niet alleen omdat ik soms nog wat producten gebruik maar ook omdat ik deze stok achter de deur nodig heb. Zo blijf ik me nog steeds aan mijn koolhydraatarme eetpatroon houden. Dat vind ik fijn. De tussendoortjes zijn af en toe nog handig, omdat ze zo lekker zijn en makkelijk zijn om mee te nemen.

Natuurlijk pak ik ook af en toe eens iets lekkers en ik ga ook wel eens uit eten, maar dan probeer ik er wel rekening mee te houden wat ik kan eten. Dat is vaak in het weekend, doordeweeks probeer ik me dan aan mijn koolhydraatarme eetpatroon te houden. Zo lukt het me goed om mijn gezonde levensstijl door te zetten. Ik houd me nog steeds aan mijn 5 à 6 eetmomenten op een dag. Ik voel me daar prettig bij en krijg daardoor geen trek.

Helaas lukt het me niet om voor 100% mijn behaalde doel vast te houden en zit ik nog een paar kilo boven mijn streefgewicht, maar ik doe mijn best om die er weer vanaf te krijgen. Ik wil graag weer terug naar mijn streefgewicht. 

Ik kook nog steeds veel uit het kookboek van PowerSlim. Ik ben kok van beroep, dat maakte het soms extra moeilijk omdat ik de producten en gerechten ook wil proeven. Nu gebruik ik soms zelfs ook PowerSlim recepten.

Voor mij is het belangrijk dat ik altijd zal moeten blijven opletten maar ik heb er alle vertrouwen in dat me dat gaat lukken. Ik ben nog steeds blij dat ik ooit met PowerSlim ben begonnen en mijn coach erg dankbaar, die nog altijd voor me klaar staat!

* Dit resultaat is persoonsgebonden en niet generaliseerbaar, vanwege wetgeving worden er geen voor-foto’s getoond en zijn claims die de mate van gewichtsverlies bevatten verwijderd, meer informatie in de disclaimer