Winkelwagen
Terug

51 jaar

"Goed voor mezelf zorgen was voor mij een ‘game changer’*"

Ik wilde graag gewicht verliezen, waardoor ik op zoek ging naar iemand die me daarbij kon helpen. Ik kwam uit bij een PS. food & lifestyle coach bij mij in de buurt.

Ze luisterde en stelde veel vragen

De wekelijkse gesprekken met mijn coach heb ik als heel prettig ervaren. Ze luisterde goed naar mijn verhaal en stelde veel vragen. Om zo een duidelijk beeld te krijgen van mijn manier van leven en mijn eetpatroon. Al snel kreeg ik in de gaten dat voeding ontzettend belangrijk is, ook om mijn hormonale klachten aan te pakken. En dat een koolhydraatarm(er)e levensstijl hier verbetering in kan geven. 

Koolhydraatarm eten

Ik startte met het PS. food & lifestyle programma en leerde zo een gezond en koolhydraatarm eetpatroon aan. Ik vond het heel eenvoudig te volgen en de producten zijn lekker. De recepten zijn heerlijk en makkelijk te maken. Ook samen eten met mijn gezin is geen probleem. Het favoriete gerecht in ons hele gezin is de sushi bowl.

Natuurlijk ging het niet allemaal vanzelf en had ik ook wel eens een terugval. Mijn PS. food & lifestyle coach probeerde me dan weer te motiveren om door te zetten.

Inmiddels heb ik me deze nieuwe leefstijl helemaal eigen gemaakt. En dat gaat goed! Ik heb veel geleerd over gezonde voeding en weet nu precies wat ik moet doen om in balans te blijven. En dat is maar goed ook, want als ik doe wat ik voorheen deed dan ben ik snel weer terug bij af. 

Mijn valkuil zijn eigenlijk de wijntjes, niet heel gek aangezien mijn man en ik samen een slijterij hebben. Maar eenmaal op gewicht heb ik geleerd dat af en toe een wijntje best kan. Nu geniet ik er extra van. 

Nabegeleiding: om op gewicht te blijven

Ik ben zo blij dat het me gelukt is! Ik ben 10 kg afgevallen en veel meer in balans. Ik heb mijn vetpercentage met maar liefst 10% verlaagd en daar ben ik best trots op!

Als je eenmaal op gewicht bent, dan zijn er zoveel lekkere recepten en producten waar je mee verder kunt. Ook feestdagen, vakanties en etentjes zijn allemaal geen probleem. Het is fijn om te focussen op: wat allemaal wél mag in plaats van in restricties te denken! Je leert echt om niet minder maar anders te eten. En de hoeveelheid energie die ik ervoor terug heb gekregen is onbetaalbaar!

Eigenlijk is het ook heel logisch. Voeding is de brandstof voor je lichaam om de dag door te komen. Neem je de verkeerde brandstof, dan gaat de motor haperen. 

Het jaar gratis nabegeleiding is ook zo fijn. Vlieg ik toch even “uit de bocht”, dan is daar mijn coach om me weer op het goede spoor te helpen. 

“Goed voor mezelf leren zorgen was voor mij letterlijk een “game changer”!”

 

Zoek een coach

Plan nu vrijblijvend een kennismakingsgesprek met een PS. food & lifestyle coach bij jou in de buurt.

Zij gingen je voor
Hilde Vanhoutteghem, 56 jaar uit Menen "Ik weigerde de overgang als excuus te zien voor mijn gewicht*"

Ik had al verschillende diëten geprobeerd, zowel op eigen houtje als met begeleiding van een diëtist. In een paar jaar tijd was ik 10 kilo aangekomen en ik zat gewoon niet lekker meer in mijn vel.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer
Yvon van der Cruijsen, 48 jaar "Ik had niet durven dromen dat ik aan het eind van het jaar 47 kg lichter was*"

Tijdens mijn eerste afspraak met Susan nog: “Ik weet niet of dit wel haalbaar is… misschien leg ik de lat te hoog.” Maar al snel merkte ik dat het anders ging dan bij eerdere pogingen.

Lees meer * Dit resultaat is persoonsgebonden, meer informatie in de disclaimer

* Dit resultaat is persoonsgebonden en niet generaliseerbaar, vanwege wetgeving worden er geen voor-foto’s getoond en zijn claims die de mate van gewichtsverlies bevatten verwijderd, meer informatie in de disclaimer